Opel Grandland
1.2 Turbo Hybrid 145PK Aut GS | Head-Up | 360 Camera | Navi | LED | 19 Inch | Stoel- Stuur- & voorruit verw. | Incl. garantie
Direct kopen, basisprijs: € 31.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.950,-
LEASEPRIJS: € 442,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.366,98 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Hybrid 145PK Aut GS | Head-Up | 360 Camera | Navi | LED | 19 Inch | Stoel- Stuur- & voorruit verw. | Incl. garantie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 februari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 25.729 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 442,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJF-68-K |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.575 kg |
| Wielbasis: | 278 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- alternatieve metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ergonomische voorstoelen
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe stoffen bekleding
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- Technology Pack Plus
- verkeersbord detectie
- verlichte grille/strip
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor